Képzés koordinátor

Csapatunkba keresünk felnőttképzésben jártas Képzés koordinátor munkatársat!

Az idén 30 éves Grow Csoport keresi csapatának legújabb, lendületes és proaktív tagját! Cégcsoportunk a szervezetfejlesztés, vállalati tréningek, coachingok mellett, a piac egyik legnagyobb nyílt képzési palettáját is kínálja ügyfeleinek. Leendő munkatársunk a képzéseinket szervező Learning Center csapatának tagja lesz, ahol a csapat és a vezető támogatása mellett, az adminisztratív háttér teljeskörű koordinálásáért felel majd:

Leendő munkatársunk fő feladatai:

  • Előkészíti, ellenőrzi, nyilvántartja a képzésekhez kapcsolódó dokumentációt, pályázati anyagokat állít össze.
  • Mentorálja a jelentkezőket a kapcsolatfelvételtől a számlázásig, követi a folyamatokat.
  • Kapcsolatot tart az ügyfelekkel: részvevőkkel, HR és más vállalati munkatársakkal.
  • Szoros együttműködést folytat cégünk pénzügyi csapatával a számlázás és a képzések pénzügyi hátterének gördülékenysége érdekében.
  • Adatbázisokat kezel és kimutatást készít a vezetőség számára.
  • Hozzájárul a csapat és az iroda mindennapi operatív működéséhez.

A feladatkör hatékony elvégzéséhez szükséges:

  • Releváns, felnőttképzésben szerzett tapasztalat – min. 3 év.
  • Kiváló kommunikációs készség, főként írásban.
  • MS Office programok (Word, Excel, PPT, Outlook) középszintű, de magabiztos használata.
  • Felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség releváns szakmai tapasztalattal.

Akit keresünk:

  • Türelmes és támogató attitűddel rendelkezik.
  • Munkájára igényes és precíz, figyel a részletekre.
  • Magasszintű rendszerszemlélettel bír, erőssége a folyamat és projektmenedzsment.
  • Proaktív, feladatait önállóan ellátja és menedzseli.
  • Komfortos a monoton munkavégzéssel, de szeret másokkal is kapcsolódni.

 Amit kínálunk:

  • Családias légkör, támogató csapat.
  • Munkavégzéshez szükséges telefon, laptop.
  • A próbaidő lejártát követően 2-4 nap/hét home office lehetőség.
  • Megoldásfókuszú, fejlesztésre és egyéni igényekre nyitott csapat és vezetés.
  • Zöld övezeti, otthonos irodai környezet a III. kerületben, a Kolosy térhez közel.
  • Inspiráló közösség és csapatépítő programok.

Ami a munkakör megszerzéséhez előny:

  • Pályázati képzések menedzsmentjében való jártasság, pl GINOP, HIPA.
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzod a bérigény megjelölésével egy rövid motivációs levél kíséretében a balla.andras@grow-group.com e-mail címre.

© 2018 copyright GROW Group | A Grow Education Kft. engedélyezett felnőttképzési intézmény, nyilvántartásba vételi száma: E/2023/00003 | B/2020/000102